9 lutego 2010 roku w naszej szkole po raz
czwarty
odbyło się podsumowanie
plebiscytu na najlepszego sportowca
i zawodnika, który poczynił największe postępy
w 2009 roku.
Uroczystość rozpoczęła się
o godzinie 12:30 w dużej sali gimnastycznej.
Wzięli w niej udział uczniowie Gimnazjum Sportowego
oraz klas sportowych V LO wraz z wychowawcami i trenerami.
Uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie sportowe
na flagę olimpijską.
SPORTOWIEC ROKU 2009
Dyplomy
i puchary
dla najlepszych sportowców
Gimnazjum Sportowego
otrzymali:
w lekkiej atletyce:
Mateusz Nowak 1b
Katarzyna Mazur 2b
Aleksander Stybak 3c
Przemysław Kocaj 3c
w piłce nożnej:
Łukasz Michalski 1a
Bartosz Lekki 1a
Mateusz Świder 2a
Jakub Wiącek 2a
Jakub Szybka 2a
Michał Szymański 3a
Piotr Kitor 3a
w akrobatyce:
Gabriela Wilk 1b
Zuzanna Szelejak 1b
Sebastian Kamiński 2b
Karolina Szela 2b
Dawid Gaweł 3b
w piłce siatkowej dziewcząt:
Patrycja Matuła 1c
Patrycja Dykas 1c
Agnieszka Kordas 2b
Maja Pelczarska 2b
Bernadeta Nobis 3b
Gabriela Mazur 3b
w piłce siatkowej chłopców:
Sebastian Domagała 1c
Marcin Maćkowicz 1c
Wojciech Pondo 1c
Bartłomiej Urbanik 1c
Dawid Wiczkowski 1c
Karol Ziobro 1c
Dariusz Jakubek 2a
Miłosz Rutkowski 2a
Bartosz Pępek 3c
Szymon Pałka 3c
Dyplomy
i puchary
dla najlepszych sportowców
V Liceum Ogólnokształcącego
Szkoły Mistrzostwa
Sportowego
otrzymali:
w lekkiej atletyce:
Katarzyna Kalmuk 1h
Klaudia Kowalska 1h
Damian Buczek 1h
Kamil Kwaśnik 1h
Dominika Mazur 2i
Alina Śliż 2i
Jakub Kozik 2i
Daniel Kosiński 2i
Aleksandra Fedan 3h
Patrycja Gniadek 3h
Sonia Małek 3h
Marcin Miszczyszyn 3h
Kamil Czarny 3h
Łukasz Ostrowski 3h
w piłce nożnej:
Bartosz Cymerys 1g
Piotr Kłak 1g
Sławomir Śliwa 2g
Michał Lisańczuk 2g
Maciej Grad 3g
Konrad Maca 3g
w akrobatyce:
Kamil Grzybowski 1h
Joanna Hadała 1h
Regina Małek 2i
w piłce siatkowej dziewcząt:
Maja Światek 1e
Natalia Baran 1e
Aleksandra Świątek 2h
Ewelina Dziepak 2h
Paulina Socha 3h
Amelia Kwiatkowska 3h
Katarzyna Kutyła 3h
w piłce siatkowej chłopców:
Michał Nieckarz 1ms
Jacek Pszonka 2h
Tomasz Głód 2h
Mateusz Bryliński 3d
Mateusz Karbowski 3d
Piotr Karlik 3d
Jakub Filip 3d
w innych dyscyplinach:
Sabina Kłeczek 2h – skoki do wody
Andrzej Rzeszutek 3f – skoki do wody
Aleksandra Totoń 3f – taniec nowoczesny
Artur Strojek 3h – kickboxing
Uroczystość zakończyły pokazy akrobatyczne i taneczne.
W tym samym dniu odbył się Bal Sportowca.