Nauczyciele
Zespołu Szkół Sportowych w Rzeszowie
w roku szkolnym 2019/2020

 

Dyrektor
mgr Wojciech Wilk

Wicedyrektor
mgr Elżbieta Ostrowska

Wicedyrektor
mgr Grzegorz Gross

 

Tytuł

Imię

Nazwisko

Nauczane przedmioty

 

 

mgr

Magdalena

Baran

historia, wiedza o społeczeństwie

egzaminator OKE WOS

 

mgr

Sławomir

Baran

religia

 

 

mgr

Elżbieta

Bazan

bibliotekarz

 

 

mgr

Zygmunt

Bembenek

fizyka, informatyka, przedsiębiorczość

egzaminator OKE fizyka, egzaminator OKE informatyka

 

mgr

Lucyna

Bialic

język polski

egzaminator OKE język polski

 

mgr

Maciej

Bieniasz

chemia, fizyka, przedsiębiorczość

 

 

mgr

Jakub 

Bober

wychowanie fizyczne

 

trener piłki ręcznej

mgr

Anna

Bożek

geografia

egzaminator OKE geografia

 

mgr

Jolanta

Brudny

wychowanie fizyczne

 

trener akrobatyki

mgr

Dorota

Byjoś

wychowanie fizyczne

 

 

mgr

Anna

Długosz

wiedza o kulturze, plastyka, muzyka, zajęcia artystyczne

 

 

mgr

Łukasz

Dołowacki

wychowanie fizyczne

 

trener piłki siatkowej dziewcząt

mgr

Bogusława

Drzał

doradztwo zawodowe

 

 

mgr

Dorota

Dworak

język angielski

egzaminator OKE język angielski

 

mgr

Ewelina

Fijołek

wychowanie fizyczne

 

trener akrobatyki

mgr

Dominik

Filipek

religia

 

 

mgr

Paweł

Głodowski

wychowanie fizyczne

 

trener piłki nożnej

mgr

Urszula

Górecka

język polski

egzaminator OKE język polski

 

mgr

Sabina

Gumulak

bibliotekarz

 

 

mgr

Barbara

Józefczyk

chemia, informatyka

egzaminator OKE chemia

 

ks. mgr

Krzysztof

Juszczyk

religia

 

 

mgr

Kamil

Książek

wychowanie fizyczne

 

trener piłki siatkowej chłopców

mgr

Monika

Kawa

wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa

 

 

mgr

Piotr

Kowal

wychowanie fizyczne

 

trener lekkoatletyki

mgr

Jolanta

Kowalczyk

język niemiecki

egzaminator OKE język niemiecki

 

mgr

Renata

Kuzicka

język polski

egzaminator OKE język polski

 

mgr

Małgorzata

Lic

wychowanie fizyczne

 

trener piłki siatkowej dziewcząt

mgr

Artur

Łoza

wychowanie fizyczne

 

trener piłki siatkowej chłopców

mgr

Michał

Łukowicz

wychowanie fizyczne

 

trener piłki siatkowej dziewcząt

mgr

Kinga

Maciołek-Rzucidło

język rosyjski

egzaminator OKE język rosyjski

 

mgr

Magdalena

Madejczyk

język angielski

 

 

mgr

Małgorzata

Markowska

pedagog

 

 

mgr

Małgorzata

Matuszkiewicz

fizyka, matematyka

egzaminator OKE fizyka, egzaminator OKE matematyka

 

mgr

Magdalena

Muryas

matematyka

 

 

mgr

Agnieszka

Muszyńska-Dral

biologia

egzaminator OKE biologia

 

mgr

Elżbieta

Ostrowska

historia, wiedza o społeczeństwie

egzaminator OKE historia

 

mgr

Barbara

Pajer

biologia

egzaminator OKE biologia

 

mgr

Dorota

Pasternak

matematyka

egzaminator OKE matematyka

 

mgr

Brygida

Pastuła-Szeląg

język francuski

egzaminator OKE język francuski

 

mgr

Sebastian

Pelc

wychowanie fizyczne

 

trener piłki ręcznej

mgr

Wojciech

Peregończyk

technika

 

 

mgr

Lucyna

Pikor

religia

 

 

mgr

Jacek

Podpora

wychowanie fizyczne

 

trener piłki siatkowej chłopców

mgr

Izabela

Przybyła

religia

 

 

mgr

Sławomir

Rozborski

wychowanie fizyczne

 

trener piłki nożnej

mgr

Ewa

Rozlach

język niemiecki, język polski

egzaminator OKE język niemiecki, egzaminator OKE język polski

 

mgr

Jadwiga

Rożko

język angielski

egzaminator OKE język angielski

 

mgr

Patrycja

Rykiel

język angielski

egzaminator OKE język angielski

 

mgr

Ewa

Ryszka

matematyka

egzaminator OKE matematyka

 

mgr

Barbara

Rzepka

wychowanie  fizyczne

 

 

mgr

Dorota

Słabczyńska

język angielski

egzaminator OKE język angielski

 

mgr

Arkadiusz

Stachyra

wychowanie  fizyczne

 

trener piłki nożnej

mgr

Barbara

Supel

biologia, przedsiębiorczość

 

 

mgr

Ewa

Szach

język polski

egzaminator OKE język polski

 

mgr

Andrzej

Szetela

wychowanie fizyczne

 

trener piłki siatkowej dziewcząt

mgr

Barbara

Szuper-Wisz

matematyka

 

 

dr

Maciej

Śliż

wychowanie fizyczne

 

trener piłki ręcznej

mgr

Wioletta

Trześniowska-Wołowiec

język polski

 

 

mgr

Bogdan

Wąsacz

historia, wiedza o społeczeństwie

 

 

mgr

Bożena

Wiater

język angielski

egzaminator OKE język angielski

 

mgr

Mirosław

Wierzbicki

wychowanie fizyczne

 

trener lekkoatletyki

mgr

Jerzy

Wietecha

wychowanie fizyczne

 

trener piłki siatkowej chłopców

mgr

Wojciech

Wilk

historia, wiedza o społeczeństwie

egzaminator OKE historia

 

mgr

Elżbieta

Wisz 

psycholog

 

 

mgr

Grzegorz

Wisz 

wychowanie fizyczne

 

trener piłki siatkowej chłopców

mgr

Marcin

Wołowiec

wychowanie fizyczne

 

trener piłki nożnej

mgr

Helena

Woźniak-Sowa

fizyka

egzaminator OKE fizyka

 

mgr

Marta

Zagórska

język polski

 

 

mgr

Wiesław

Ziaja

matematyka

egzaminator OKE matematyka

 

mgr

Edyta

Zalepińska

zajęcia rewalidacyjne

 

 

mgr

Sylwia

Zielińska

język angielski

 

 

mgr

Rafał

Zieliński

historia, informatyka

egzaminator OKE historia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja 2 września 2019 r.