-         III miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady

-         III miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjady

VIII miejsce w Lidze Kadetek

-         Gimnazjum

I miejsce w Lidze Młodziczek

III miejsce w Ćwierćfinale Mistrzostw Polski w Proszowicach

Poza tym dziewczyny brały udział w turniejach w Łańcucie, Rzeszowie i Kaliszu wszystko wygrywając

Trenerzy:

mgr Zbigniew Barszcz i mgr Andrzej Szetela

Piłka Siatkowa Chłopców

-         Uczniowie LO zajęli II miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady

-         Uczniowie pierwszej klasy Gimnazjum zajęli III miejsce w Miejskiej Gimnazjadzie w Rzeszowie

Liceum

-         Uczniowie klas I, II i III LO grający w Lidze Seniorów zwyciężyli w rozgrywkach III Ligi, zajęli II miejsce w turnieju półfinałowym i IV miejsce w turnieju Finałowym o awans do II ligi

-         Juniorzy, uczniowie LO zwyciężyli w rozgrywkach Wojewódzkich, zajęli I miejsce w turnieju Półfinałowym, III miejsce w turnieju Finałowym i ostatecznie plasując się na miejscach 9-12 w Kraju

-         Kadeci, uczniowie klas I LO zwyciężyli w rozgrywkach Wojewódzkich, zajęli I miejsce w turnieju Ćwierćfinałowym i IV miejsce w turnieju Półfinałowym i ostatecznie zajęli 13-16 miejsce w Kraju

Gimnazjum

-         Młodzicy, uczniowie I klasy Gimnazjum zajęli IV miejsce w rozgrywkach ligi Młodzików będąc najmłodszym zespołem w lidze

-         I miejsce w Turnieju o Puchar Przechodni KS METRO – czerwiec 2007, Warszawa, najlepszy zawodnik meczu finałowego Maciej Madej

Akrobatyka:

-         I miejsce Regina Małek (trójki kobiet)

Trampolina:

-         I miejsce drużynowo

-         I miejsce Natalia Pietrucha

-         IV miejsce Joanna Zielińska

5. Mistrzostwa Polski Juniorów w Akrobatyce Sportowej, Skokach na Ścieżce i Trampolinie – Bielsko - Biała 8-9 czerwiec 2007,

-         klasa II b Gimnazjum III miejsce

6. Otwarte Mistrzostwa Cheerleaders Szkół Gimnazjalnych Województwa Podkarpackiego:

Liceum

7. Cheerleaders - LO

-         II miejsce w Przeglądzie Zespołów Cheerleaders w Rzeszowie

-         II miejsce w Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów Tańca Nowoczesnego w Tyczynie

Trenerzy: mgr Jolanta Brudny i mgr Małgorzata Bilska, mgr Barbara Rzepka

Piłka Nożna

Gimnazjum

1. I klasa Gimnazjum – I a:

-         Uczniowie występują w Lidze Trampkarzy Młodszych

-         Zdecydowanie Prowadzą w rozgrywkach

-         8 zawodników: Cebula Artur, Szela Ernest, Skała Mateusz, Bąk Jakub, Gerlach Damian, Juszczyk Daniel, Gajło Kamil, Drelik Kacper występuje w Kadrze Podkarpacia

Trener:

mgr Mariusz Drozd

2. II klasa Gimnazjum – II a:

-         Uczniowie występują w Lidze Trampkarzy

-         I miejsce w zawodach Coca-Cola Cup w Rzeszowie

-         Awans do Półfinału Krajowego Turnieju Coca – Cola Cap 2007

-         W reprezentacji Podkarpacia, która uzyskała awans do finałów Mistrzostw Polski występują następujący uczniowie: Ciupak Adrian, Patryn Tomasz, Prach Kamil, Szyszka Adrian, Szwagiel Mateusz, Szala Damian, Witek Daniel, Lisańczuk Michał, Kalamat Piotr

-         II miejsce w Turnieju Ogólnopolskim młodzieży do lat 16 – Siedlce 7 – 10.06. 2007, z okazji 480 - lecia Sidlec, najlepszy zawodnik Prach Kamil

Trener:mgr Grzegorz Musiał

3. III klasa Gimnazjum – III a:

-         I miejsce w Podkarpackiej Lidze Trampkarzy Starszych z kompletem zwycięstw

-         W kadrze Województwa Podkarpackiego znajdują się następujący uczniowie: Kowal Mariusz, Maca Konrad, Róg Dariusz, Jędryas Damian, Jancarz Damian, Federkiewicz Karol, Nowakowicz Paweł

-         I miejsce w Turnieju Ogólnopolskim młodzieży do lat 16 – Sidlce 7 – 10.06. 2007, z okazji 480 - lecia Sidlec, najlepszy zawodnik Darek Róg, król strzelców – Konrad Maca

-         II miejsce w Podkarpackiej Pierwszej Lidze Juniorów Młodszych

-         Mateusz Jędryas reprezentował Polskę w meczach Międzypaństwowych Juniorów do lata 17

1.Olimpiady przedmiotowe z wychowania fizycznego:

-         I miejsce w finale rejonowym Licealiady w Sztafetowych biegach przełajowych drużyny chłopców i awans do finału wojewódzkiego

-         II miejsce w finale wojewódzkim Licealiady w Sztafetowych biegach przełajowych drużyny chłopców

-         IV miejsce w finale rejonowym Licealiady w Sztafetowych biegach przełajowych drużyny dziewcząt

-         II miejsce w finale wojweódzikim Licealiady w Lidze Lekkoatletycznej – drużyna chłopców

Gimnazjum i Liceum

2. Rozgrywki objęte programem sportu dzieci i młodzieży:

-         Udział uczniów w Eliminacjach do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w biegach przełajowych i awans do Finałów OOM w biegach przełajowych: Łyszczarz Rafał (3 miejsce), Bysiek Mateusz (3), Pelczar Mateusz (5), Kudak Jadwiga (7), Wójtowicz Szymon (7), Kopaczyński Artur (15)

-         Udział uczniów w Finałach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Biegach Przełajowych Stalowa Wola 2007: Łyszczarz Rafał (17 miejsce), Bysiek Mateusz (80), Pelczar Mateusz (56), Kudak Jadwiga (79), Wójtowicz Szymon (35), Kopaczyński Artur (95)

3. Udział uczniów w zawodach i konkursach:

-         Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów młodszych i Juniorów: Głowacka Katarzyna (brązowy medal w skoku w wzwyż)

-         Liga l.a szkół gimnazjalnych: Weres Dagmara (2 miejsce w skoku w dal), Chom Dominika (2 miejsce w skoku wzwyż), Dziura Mateusz (2 miejsce w biegu na 300m), Pasternak Anna (4 miejsce w biegu na 100m)

Udział reprezentacji szkoły w imprezie sportowo – rekreacyjnej pod patronatem prezydenta miasta pod nazwą: Bieg Wiosny. Impreza odbyła się w ramach ogólnopolskiej akcji Polska Biega

Trenerzy: mgr Monika Zygmunt, mgr Mirosław Wierzbicki