Zespół Szkół Sportowych w Rzeszowie

Lekkoatletyka

Siatkówka

10.02.2020

To jest stara wersja strony
old.lo5.resman.pl
Ostatnia aktualizacja 10.02.2020 r.

Zapraszamy na nową wersję strony
www.lo5.resman.pl

Foto
Niezmiernie miło nam poinformować, że nasze V Liceum Ogólnokształcące Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Rzeszowie zdobyło I miejsce w Wojewódzkim Współzawodnictwie Sportowym Szkół w roku szkolnym 2018/2019 w kategorii: LICEALIADA MŁODZIEŻY.

Natomiast Szkoła Podstawowa Sportowa nr 33 w Rzeszowie zajęła III miejsce w kategorii: IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego spektakularnego sukcesu.

Aktualności szkolne 2019/2020

7.02.2020
Lotny Klub Czytelniczy
Foto
Tradycyjnie pod koniec każdego semestru biblioteczny Lotny Klub Czytelniczy nagradza autorów najciekawszych recenzji-chmurek.

W tym semestrze są to: Oliwia Solarz 1BGL, za recenzję serii książek: Oddechy R. Donovan

Krzysztof Kufel 2GL, za recenzję książki: Życie to mecz P. Zagumnego.

Gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagród do biblioteki szkolnej.

Polecane w recenzjach oraz inne ciekawe książki są dostępne do wypożyczenia.

Wszystkich uczniów zapraszamy do wypożyczania książek z naszej biblioteki oraz pisania recenzji-chmurek.

Dzięki chmurkom Polecam bo… kolejni czytelnicy sięgają po warte przeczytania książki

6.02.2020
Foto
Malwina Wyskiel z klasy 1A sl otrzymała stypendium sportowe od Marszałka Województwa Podkarpackiego za osiągnięcia w skokach na trampolinie w roku 2019.

Ogromne gratulacje!

4.02.2020
Aleksandra Tarnowska otrzymała stypendium Prezesa Rady Ministrów
Foto
Aleksandra Tarnowska otrzymała stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Aleksandra Tarnowska jest uczennicą klasy 2C V Liceum Ogólnokształcącego im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Rzeszowie.

Uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów odbyła się 4 lutego 2020 r. w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie.

240 uczniów z województwa podkarpackiego otrzymało stypendia Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji Narodowej.

Wyróżnionym pogratulowały wojewoda podkarpacki Ewa Leniart i podkarpacki kurator oświaty Małgorzata Rauch.

rzeszow.uw.gov.pl
nowiny24.pl

BZ

Aktualności szkolne

Aktualności sportowe 2019/2020

5.02.2020
Po raz kolejny nasze uczennice z klasy 3C LO uświetniły swoim występem mecz DevelopResu

5.02.2020
I miejsce Zespołu Szkół Sportowych w Półfinale Wojewódzkim Licealiady w piłce ręcznej
Skład drużyny:

31.01.2020
XII Gala Sportu Młodzieżowego Województwa Podkarpackiego
Foto
W dniu 31 stycznia 2020 r. odbyła się XII Gala Sportu Młodzieżowego Województwa Podkarpackiego.

Rozdanie nagród i stypendiów odbyło się w Arenie G2A w Jasionce.

Nagrodę dla trenerów otrzymała
Ewelina Fijołek.

Uczennice naszej szkoły:
Martyna Wojnar
Malwina Wyskiel
Julia Mikuła
otrzymały stypendia za wyniki sportowe osiągnięte w roku 2019. Nasze uczennice reprezentują dwie dyscypliny: Akrobatykę Sportową oraz Skoki Na Trampolinie.

Gratulujemy !!!

Podczas Gali mieliśmy również okazję uczestniczyć w bardzo ciekawym wykładzie prowadzonym przez Krystiana Herbę. Udało się również zrobić pamiątkowe zdjęcie.

Ewelina Fiołek

Aktualności sportowe