Programy do pobrania

Uwaga! Programy powinno się pobierać ze strony producenta.

FileFormatConverters.exe
Pakiet zgodności formatu plików pakietu Microsoft Office dla programów Word, Excel i PowerPoint. Zainstalowanie pakietu zgodności jako dodatku do pakietów Microsoft Office 2000, Office XP lub Office 2003 umożliwia otwieranie, edycję oraz zapisywanie plików w formatach nowszych wersji programów Word (docx), Excel (xlsx) i PowerPoint (pptx) z pakietu Office 2007 i Office 2010.
Przejdź na stronę producenta aby pobrać program.
Pobierz program FileFormatConverters.exe z naszej strony (~ 38 MB).

Darmowy pakiet biurowy OpenOffice.org

OpenOffice.org to pakiet biurowy działający w wielu systemach operacyjnych i środowiskach, z otwartym dostępem do kodu źródłowego. OpenOffice.org to kompletny pakiet biurowy złożony z: procesora tekstu Writer, arkusza kalkulacyjny Calc, modułu bazodanowego Base, programu graficznego Draw, a także programu do tworzenia prezentacji Impress. Można go stosować legalnie bez żadnych opłat w domach, firmach, urzędach i szkołach. Pakiet jest obecnie wyposażony w polski słownik ortograficzny, słownik synonimów, odpowiednie zasady podziału wyrazów, polską dokumentację i pomoc, zasady autokorekty, a także korektor gramatyczny. OpenOffice otwiera i edytuje pliki utworzone m.in. w Microsoft Office. W skład pakietu wchodzą: edytor baz danych Base (odpowiednik w Microsoft Office to Access), arkusz kalkulacyjny Calc (odpowiednik w Microsoft Office to Excel), edytor prezentacji Impress (odpowiednik w Microsoft Office to PowerPoint), narzędzie do rysowania Draw (brak odpowiednika w Microsoft Office, pewne podstawowe zadania zgrafiką można w nim wykonać przy użyciu Graph), tworzenie formuł i wzorów Math (w Microsoft Office programy Word i Excel mają wbudowany Edytor równań), edytor tekstów Write (odpowiednik w Microsoft Office to Word). zobacz stronę programu.

OpenOffice.org Portable

Jest to pakiet OpenOffice.org w wersji przenośnej nie wymagającej instalowania w systemie. Pakiet można skopiować na dysk komputera lub np: odtwarzacz MP3, pendrive, pamięć USB i mieć zawsze przy sobie. Ma minimalne wymagania sprzętowe. OpenOffice.org Portable można używać gdziekolwiek, w domu, szkole, kawiarence internetowej, z dysku twardego, pendrive'a lub płyty CD. Twórz, edytuj i drukuj dowolne dokumenty w dowolnym miejscu. zobacz stronę programu.

Program Adobe Reader

Bezpłatna przeglądarka dokumentów zapisanych w popularnym formacie PDF (Adobe Portable Document Format). Dokumenty w formacie PDF zawsze zachowują dokładny wygląd oryginalnego dokumentu, z asortymentami czcionek, kolorów, grafiki. Format i wygląd pozostanie nienaruszony bez względu na platformę sprzętową i system operacyjny (Windows, Mac OS, Linux, czy Solaris), zobacz pełny opis.

Przeglądarki internetowe

Program Microsoft Internet Explorer
(dla Windows XP ostatnia dostępna wersja to IE 8.0)

Program Mozilla Firefox

Program Opera

Program Google Chrome

Program Safari

Program CCleaner

Program ATF Cleaner

Aplikacja przeznaczona do czyszczenia systemu z zbędnych plików w podanych lokalizacjach, które użytkownik może sam wybrać. Narzędzie bardzo dobrze radzi sobie z czyszczeniem takich lokalizacji jak folder systemowy Windows Temp, historia, pliki internetowe, hasła zapisane w przeglądarce Firefox, Opera itp.
Z ATF Cleaner najlepiej korzystać w trybie awaryjnym, zobacz pełny opis.

Program Odkurzacz

Polskie narzędzie do oczyszczania zawartości dysków twardych ze zbędnych plików.

Program Recuva

Recuva to proste narzędzie przeznaczone do odzyskiwania przypadkowo skasowanych danych z dysku komputera, zobacz pełny opis.

Dr.Web CureIt!

Dr.Web CureIt! to prosty w użyciu, darmowy skaner antywirusowy leczący zainfekowane komputery z wirusów, spyware, adware oraz innego niechcianego kodu. To narzędzie korzysta z baz antywirusowych uaktualnianych kilka razy na godzinę, strona producenta Pobierz z FTP.

Dr.Web LiveCD

Dr.Web LiveCD to narzędzie antywirusowe pomocne przy próbie przywrócenia komputera do stanu sprzed infekcji. Jeśli stacja robocza lub serwer Windows\Unix nie może się uruchomić z dysku twardego, Dr.Web LiveCD sprawdzi i wyczyści system ze wszystkich podejrzanych i szkodliwych plików oraz podejmie próbę wyleczenie zainfekowanych obiektów, strona producenta Pobierz z FTP.

Free ISO Burner

ISO Burner to narzędzie umożliwiające nam nagrywanie plików ISO na CD-R, DVD-R, DVD+R, CD-RW, DVD-RW oraz DVD+RW.

Programy do pobrania 2